İçerik değiştir

- - - - -

TRT de Sınırlar Arasında ( Banu Avar )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 02.04.2008 - 14:54

Gönderilen Resim

TRT ile Banu Avar arasında yaşanan gerilimde yeni perde. Kanal yönetimi, Banu Avar'ın programını TRT 1'den TRT 2'ye kaydırdı. TRT, programın yayın saatini de değiştirdi.

Gazeteci Banu Avar'ın ekibiyle birlikte hazırlayıp sunduğu "Sınırlar Arasında" adlı program bu kez de 'sürgün' edildi. TRT 1 yönetimi, yayımlandığı günden beri 'sansür'le karşı karşıya kalan programı, TRT 2'ye zoraki 'transfer' etti.

Daha önce, çekilen bantları yayımlamamakla suçlanan kanalın bu politikası, "Sınırlar Arasında'yı izlettirmek istemiyorlar" yorumunu yaptırdı.

Gerçek Gündem sitesine konuşan Banu Avar, bu yorumun gerçekçi olduğunu söyledi. Avar şöyle konuştu:

"TRT içine fil girmiş porselen dükkanına benzemektedir. 7 nisan yayınımızdan bir hafta önce SINIRLAR ARASINDA programının BUNDAN BÖYLE TRT 2'de cuma günü (GECE YARISINA YAKIN KİMBİLİR NE ZAMAN!) yayınlanacağını öğrendik. Yayın saatlerinin sürekli değiştirilmesi nedeniyle izleyicinin takibi zorlaştırılacak. TRT nin en çok izlenen haber programı artık sadece tesadüfen rastlayanlar tarafından izlenebilecek."

Programını izlemek isteyen yurttaşların, kendisine mail attığını ve "yayın saati"ni de sorduğunu belirten Avar, "Ne yazık ki; herhangi birşey söyleyemiyorum. Çünkü; programın ne zaman yayımlanacağını ben de bilmiyorum" dedi.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 02.04.2008 - 16:34

trt bu kadına program basına essek yüküyle para vermiyomuydu
neden prime time dan kaldırmıs
gözden ırak olsun yesin parasını çıtır çıtır diye mi
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#3 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 02.04.2008 - 17:13

çok üzüldüm. *secret